تورهای کیش | قیمت تور كیش پاییز 93

شنبه 29 آذر 1393 03:06 ب.ظنویسنده : تور

 
تورهای کیش 

مسافرین محترم از آنجا که نرخ  تور کیش با توجه به ساعت و روز پرواز متغیر است، برای تعیین دقیق قیمت تور کیش،ساعت و نوع پرواز مورد نظر را به همكاران ما در بخش تورهای کیش اعلام فرمایید. تورهای كیش دارای تنوع فراوانی بوده و تنها تعداد محدودی از تورهای کیش در این سایت جهت آشنایی شما عزیزان ارائه گردیده است. اطلاعات دقیقتر تور کیش را از همکاران ما بصورت تلفنی استعلام نمایید.  

درباره تورهای  كیش بیشتر بدانیم :

1) تورهای کیش  همه روزه در 12 ساعت پروازی مختلف انجام میشود ، بنابر این میتوانید با توجه به ظرفیت پروازهای موجود ، ساعت پروازی خود را به دلخواه انتخاب كنید . 

2) بلیط کیش و رزرو هتل کیش به صورت الكترونیكی بوده و برای تهیه تور کیش نیازی به مراجعه حضوری به آژانس وجود ندارد. مسافرانی كه به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند ،  میتوانند پس از واریز وجه  ، مدارك تور کیش خود را به صورت ایمیل و یا فكسی دریافت كرده و سفر کیش خود را انجام دهند.

3) هنگام انتخاب ساعات پروازی به خاطر داشته باشید كه زمان تخلیه و تحویل اطاق در هتلهای کیش به ترتیب ساعت 12 و 14 میباشد اگر ساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از این زمان است میتوانید پس از تخلیه اطاق در هرکدام از هتلهای جزیره کیش چمدانهای خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان پرواز خود از گشتها و مراکز خرید در جزیره کیش استفاده نمایید .

4) ارائه شناسنامه برای احراز محرمیت برای تمامی هتلهای داخلی الزامی است .

5) تعداد روزهای تور كیش به دلخواه مسافر قابل تغییر میباشد . ولی به طور معمول تورهای کیش به شكل دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز درنظر گرفته میشود.


آخرین ویرایش: شنبه 29 آذر 1393 03:27 ب.ظ

 

 

تور کیش

تور ارزان کیش

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic